Strona główna | Pokoje | Lokalizacja hotelu | Galeria zdjęć | Wirtualne zwiedzanie | Wizyta video | Restauracja Les Etoiles 
  Restaurant Les Etoiles
     
Najlepsza cena gwarantowana

 

Zajrzyj
ŻYWO!

Hotel Atlante Star's Live Webcam

 

Przegap oferty?

Kliknij tutaj

 
Restaurant Les Etoiles

Witamy w Les Etoiles, ekskluzywnej, umieszczonej na dachu Restauracji z ogrodem w Rzymie. Ta wyjątkowa restauracja gourmet oferuje szacownym gościom hoteli Atlante Garden i Atlante Star wyśmienitą kuchnię w wyjątkowej scenerii bez wątpienia najpiękniejszej panoramy w mieście.

 

Oprócz wielu innych rzeczy Włochy znane są na całym świecie również ze swojej znakomitej kuchni, dlatego też nasza znajdująca się w stolicy restauracja czuje się odpowiedzialna za podtrzymanie tej dobrej reputacji. Starannie opracowane menu złożone z lokalnych i narodowych potraw i opierające się na najlepszych składnikach pochodzących z różnych zakątków wyspy – w tym z naszej własnej organicznej uprawy – czeka na Twoją degustację. Nasi wielokrotnie nagradzani szefowie starają się utrzymać w pierwszej linii kulinarnych pionierów wprowadzając odświeżające i oryginalne zmiany w starych, tradycyjnych przepisach.

 

Liczne telewizje oraz firmy zajmujące się produkcją filmową doceniły w przeszłości widok z naszej umieszczonej na dachu restauracji Les Etoiles: miasto otoczone wzgórzami, przepiękna kopuła Bazyliki św. Piotra oraz Watykan to bez wątpienia najwspanialsza panorama oferowana przez hotele w mieście. Rzuć okiem na ujęcia na żywo z naszej Webcam aby przekonać się samemu.

 

O zachodzie słońca rzymski horyzont mieni się tysiącami kolorów – czerwieni, pomarańczy, purpury i różu – jest to symfonia emocji, powiadają. Nasza mogąca pomieścić 200 osób restauracja z całą pewnością jest doskonałym rozwiązaniem dla tych uprzywilejowanych par, które mają szczęście brać ślub w Wiecznym Mieście.

Weddings at Atlante Star Śluby : Hotel Atlante Star jest wystarczająco duży, aby gościć przyjęcia organizowane na specjalne okazje takie jak ślub. Restauracja na dachu, bar z widokiem na kopułę Bazyliki św. Piotra, luksusowe apartamenty z piękną panoramą – czego można chcieć więcej podczas pierwszej nocy Waszego małżeńskiego życia?
Secure Booking Aby dokonać rezerwacji w hotelu Atlante Star
Przejdź do sekcji Rezerwacje
, gdzie zostaniesz połączony z naszym Biurem Rezerwacji Na Żywo, za pośrednictwem którego będziesz mógł otrzymać informacje dotyczące dostępności interesującego Cię pokoju oraz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacjic.
Virtual tour of Double Room
Virtual tour of view
Virtual tour of restaurant Les Etoiles
Virtual tour of La terrazza
Wirtualny spacer : Look around all private and public areas of this luxury accommodation by St Peter's, from our luxury suites to our classic singles, from our Roof Garden Restaurant, Les Etoiles, to our luxuriant terrace and open air bar, La Terrazza Paradiso, where an extraordinary collection of natural life is maintained to the backdrop of a panoramic view of the great city and the hills in the background. We warmly invite you to experience this unforgettable sensation. You'll also find other 360° photographs of the city's most beautiful treasures and unrivalled views.