Strona główna | Pokoje | Lokalizacja hotelu | Galeria zdjęć | Wirtualne zwiedzanie | Wizyta video | Restauracja Les Etoiles 
  Lokalizacja
     
Najlepsza cena gwarantowana

 

Zajrzyj
ŻYWO!

Hotel Atlante Star's Live Webcam

 

Przegap oferty?

Kliknij tutaj

 
Location

Tętniąca życiem i wielokulturowa metropolia jaką jest Rzym promieniuje historią i kulturą tworzącą jej niepowtarzalną atmosferę. Każda zawiła, brukowana uliczka pełna jest czekających na odkrycie skarbów, kościołów z marmurową fasadą, sklepików z wyrobami rzemieślniczymi i bezcennymi antykami leżącymi jakby nigdy nic na brzegu ulicy, skumulowanymi jak zaparkowane samochody czy charakterystyczne motorini.

 

Atlante Star cieszy się lokalizacją, której mogą mu pozazdrościć wszystkie inne hotele w mieście z wyjątkiem mieszczącego się tuż za rogiem siostrzanego Atlante Garden. Hotel znajduje się na ulicy Via Vitelleschi między wspaniała Bazyliką – bramą Watykanu – i zaprojektowanym przez Michelangelo Piazza San Pietro, na którym odbywają się audiencje papieskie.

 

Zobacz naszą interaktywną mapę, aby poznać lokalną geografię. Możesz przybliżać i oddalać obraz, aby znaleźć własne położenie, możesz zobaczyć satelitarne ujęcia każdego zakątka, a wręcz każdego kamienia oraz ustalić trasę przejazdu z jakiegokolwiek miejsca na świecie, jeśli planujesz podróż samochodem.

 

Jak nas znaleźć?

Shuttle service for the Hotel Atlante Star Hotel Atlante Star zapewnia bezpłatny transport z lotniska Fiumicino. Wystarczy wyrazić chęć skorzystania z tej usługi podczas rezerwacji online klikając na “usługi extra” i zostawiając nam szczegóły dotyczące numeru lotu i godziny przylotu w odpowiedniej rubryce
How to get to the hotel Jeśli przybywasz pociągiem z innej części Włoch lub Europy, bardzo prawdopodobne, że dotrzesz do dworca Termini. Stamtąd wystarczy taksówka (nie powinna kosztować więcej niż 15 euro, nasz adres: via Vitelleschi 34) lub podróż metrem (w kierunku Ottaviano, linia czerwona). Z przystanku Ottaviano po 10-minutowym spacerze ulicą Via Ottaviano w kierunku murów Watykanu, dotrzesz do hotelu. Przejdź w kierunku przeciwnym do kierunku wskazówek zegara plac Piazza Risorgimento w dole ulicy i skręć w lewo w ulicę Via Stefano Porcari. Via Stefano Porcari przechodzi w ulicę Via Giovanni Vitelleschi. Nasz hotel znajduje się na rogu ulicy Via Tibullo po lewej.
Location of the atlante star hotel

Jeśli podróżujesz samochodem, aby bez problemu znaleźć drogę, radzimy wydrukować interaktywną mapę Rzymu, którą znajdziesz w naszej sekcji Lokalizacja. Ta obsługiwana przez Google mapa wskaże Ci trasę przejazdu z każdego miejsca na świecie.